Program wycieczki do Giżycka

WYCIECZKA DO GIŻYCKA

Miejsce: Centrum aktywnego wypoczynku „Gwarek” Piękna Góra 7, Giżycko
Dzień pierwszy
8.00 Wyjazd z Warszawy
– Przyjazd na miejsce zakwaterowanie w ośrodku
– Obiad (Śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego, obiady wydawane przez obsługę restauracji)
– Zajęcia w klasach:
– Zajęcia programowe
– Zajęcia z budowania zespołu– integracja to podstawa!
Chcecie skutecznie współpracować, stać się zgranym zespołem, wybrać spośród siebie prawdziwego lidera, w przy tym dobrze się bawić? To coś specjalnie dla Was!
– Zajęcia z pierwszej pomocy – Weź sprawy w swoje ręce! Dowiedz się jak prawidłowo ocenić stan poszkodowanego, wezwać pogotowie i udzielić pierwszej pomocy. Warsztatowa forma zajęć pozwoli w praktyce utrwalić zdobytą wiedzę. Te umiejętności ratują życie!
– Kolacja
– Ognisko z udziałem animatora– coś dla ciała, coś dla ducha. Wspólne pieczenie kiełbasek oraz zabawy prowadzone przez animatora zapewnią sporą dawkę ruchu, humoru i śmiechu

Dzień drugi
– Śniadanie
– Zajęcia integracyjne JA I MOJA KLASA – warsztaty integracyjne, mające na celu wzajemne poznanie się członków grupy, przełamanie barier i odkrywanie swojego miejsca w zespole
– Młodzi spryciarze – To seria zadań wymagająca sprytu i chwili zastanowienia. Tu dowiesz się jak działają różne mechanizmy. Świat nauki skrywa w sobie wiele tajemnic, których rozwiązanie masz na wyciągnięcie ręki.
– Obiad
-Kreatorzy stylu– zaprojektuj i stwórz t-shirt swoich marzeń! Stań się kreatorem stylu. Kto wie, może Twój projekt zdobędzie największe uznanie?
-Terenowa gra fabularna – kilka grup, jedna misja – zdobyć flagę i pokonać przeciwników pozostałych drużyn. Zwyciężą Ci, którzy potrafią współpracować i poruszać się w nieznanym terenie.
– Kolacja
– Gra nocna w Twierdzy Boyen – to miejsce z niezwykle bogatą historią, która zapiera dech w piersi i powoduje, że po ciele przechodzi dreszczyk. Wchodząc przez bramę, zwłaszcza nocną porą miej się na baczności, bo nie wiesz, co Cię może spotkać! Sprawdź czy dasz radę sprostać czekającym Cię zadaniom.

Dzień trzeci
– Śniadanie
– GRY XXL – mega jenga, Gladiatorzy, ogromny Twister- to tylko niektóre z atrakcji, czekających uczestników zabawy. Daj się zaskoczyć zabawą w rozmiarze XXL
– Wyjazd do Warszawy
Pobranie suchego prowiantu